• דף הבית
  • אודות
   • קצת עליי
    • קישורים מומלצים
     • המלצות
      • סרטונים
       • גלרית תמונות
        • צור קשר
         • פייסבוק

          המלצות

          אליזה זייקין- התחילה כתלמידה וכיום חברה במקהלת "מורן" וחברה בתוכנית הג'אז של "שטריקר" בשיתוף הניו סקול ניו יורק:
          כשנתיים וחצי למדתי אצל שירה פיתוח קול באופן פרטי. עם השיעור הראשון שבו נחשפתי לראשונה לתחום השירה, שירה גרמה לי להתאהב בו, פתחה בפניי סקרנות כלפי חקירת ולמידת הכלי. מאז השיעור הראשון לא עלה בדעתי ולו לרגע להפסיק את השיעורים למרות שינויים שחלו בתקופה. במהלך לימודיי שירה עברה איתי על מגוון רחב של סגנונות מהקלאסי עד הג'אז דרך הפופ, רוק ,אוונגרד ועוד, בשפות שונות ותוך התייחסות לטכניקה הקולית המתאימה. מיותר לאמר כמה זה תרם לי בפיתוח סגנון אישי.
          קיבלתי משירה יחס אישי יוצא דופן. מבחינת הטכניקה, ראיתי את שיטותיה נפתחות לחיפושים מעמיקים בהתאם למבנה האישי שלי, ומבחינת הרפרטואר, גיליתי שמעבר לידע נרחב בסגנונות השונים, שירה יכלה למצוא חומרים המתאימים לי בצורה בלתי רגילה. לא פעם הציגה לי יצירות שהתאימו לי אף מבחינת תקופה שחוויתי בחיי. הרגשתי ששירה מתייחסת ברצינות ובמקצועיות לשיעורים בין אם בהתחלה כשבאתי והיחס שלי היה די חובבני, ובין אם מאוחר יותר כשניגשתי לתחום באופן מקצועי, שירה לאורך כל הדרך היתה דורשנית ושאפה לתוצאות.
           
          לורנס קפלן- התחילה כתלמידה וכיום מורה למוזיקה:
          למדתי אצל שירה פיתוח קול במשך שנתיים. שירה היתה קשובה וסובלנית לרצון שלי לגלות את הקול האותנטי שלי ועבדה איתי על זה במקצועיות, במסירות, ברגישות ובאהבה.
          שירה עוררה בי סקרנות ופתיחות ורצון ללמוד עוד ועוד. מה שהחל בתור תחביב שבועי של שיעורי פיתוח קול, התפתח בהמשך גם לשיעורי פיתוח שמיעה ותיאוריה ולבסוף ליווי והכנה ללימודים בהוראת המוסיקה במכללת לוינסקי. כיום אני זמרת ומורה למוזיקה תודות לתהליך הארוך, המעמיק והמהנה שעברתי עם שירה.
           
          נעמה רוזנבלט- תלמידה במגמת המוזיקה של תיכון חדש הרצליה שעברה בהצטיינות בגרות במוזיקה- רסיטל ג'אז: שירה ליוותה אותי מקצועית במהלך שנת י"ב בפיתוח קול וכמנחה לרסיטל ג'אז חיצוני- בגרות בשירה ברמת 5 יחידות לימוד והכשירה אותי לקראתו. שירה הציבה בפניי אתגרים שלא חשבתי שאעמוד בהם כמו שיעתוקי סולואים ואילתורים שונים שחשבתי ברגע הראשון שהם יהיו לי קשים מידיי אבל התגברתי והצלחתי לשעתק את כל הסולואים. שירה הכירה לי סטנדרטים שלא הכרתי קודם לכן וכך הרחיבה את הרפרטואר שלי. היא עזרה לי להיפתח מחשבתית לכל מה שנוגע להגשת השיר ולפרייזינג- מ- "דוד שמש ואנטנה" של סשה ארגוב ששירה עיבדה בסגנון מגניב של בוסה נובה ועד לקיחת Lush Life המאתגר מאוד של שרה ווהן לרסיטל. שירה עזרה לי מאוד בשיפור יכולות האילתור שלי ואני מודה לה כל כך! ברסיטל עצמו קיבלתי ציון 97 בזכות תרומתה והשקעתה בי.

          עומר יריב- תלמיד במגמת מוזיקה "מטרו ווסט" שעבר בהצטיינות בגרות במוזיקה- רסיטל ג'אז בשירה:
          שירה קרנר, המורה שגידלה ופיתחה אותי ווקאלית במשך ה3-4 שנים האחרונות. התעקשה שאני אכין לה קטעים מוסיקליים בשלל סגנונות בזמן קצוב, שייעצה לי בהמון נושאים, שהייתה על קו התפר הזה שבין מורה-מחנכת מוסיקלית לבין ידידה עם אוזן קשבת לדברים שאני עובר במהלך היום, שנתנה בי אמון כמוסיקאי ויוצר גם בזמנים הקשים. שירה הכינה אותי במיומנות לרסיטל לבגרות בסגנון ג'אז. היא עיצבה את ראשית דרכי כזמר, ביססה את היכולות שלי כזמר ג'אז וזמר בכלל. היא הדגימה לי את סגנון הג'אז באופן מעורר השראה, עודדה יצירתיות והתעקשה על פרשנות אישית בשירה שלי. השיעורים התנהלו באווירה נעימה ותומכת. 
          שירה ששמחה בשבילי וכעסה עליי, שסמכה עליי ושהתייאשה ממני - תודה לך על הכל: על הניסיון הרב שצברתי, על האומנים הרבים האדירים שהכרת לי ועל לא מעט דברים נוספים שלמדתי בתקופה הזו ממך. 
           
          יאנה קציף- זמרת. התקבלה לאקדמיה למוזיקה בירושלים למחלקה הרב תחומית:
          למדתי אצל שירה פיתוח קול כחמישה חודשים במטרה להתקבל לאקדמיה למוזיקה בירושלים למחלקה הרב תחומית. במהלך הלמידה גיליתי בנאדם אכפתי, כשרוני ומאוד מקצועי. שירה נתנה לי הרבה כלים חיוניים להמשך הדרך שלי כזמרת והכינה אותי במסירות ובמקצועיות לקראת הבחינה. למדתי אצל הרבה מורים פיתוח קול אבל בחמישה חודשים אצל שירה קבלתי את מירב הידע שיכולתי לקבל בזמן קצר כל כך והתקבלתי לאקדמיה למוזיקה למחלקה הרב תחומית. ממליצה בחום לכל אחד ללמוד אצל שירה.
           
          דניאל גואטה- תלמידה במגמת מוזיקה "מטרו ווסט" שעברה בהצלחה בגרות במוזיקה- רסיטל ג'אז בשירה: למדתי אצל שירה 3 שנים, היא מורה מאוד מקצועית, טובה ומוכשרת. היא דרשה ממני לעבוד וללמוד לא רק פיתוח קול אלא את כל הנושאים התיאורתיים שמביאים אותך להיות זמר מקצועי ובעל רקע רחב ויציב. מי שמחפש מורה שתפתח אצלו בסיס חזק או שתעשיר אותו ברקע וסגנונות שונים ושרוצה להבין איך לשיר נכון .מומלץ בחום!

          לירן סלומון- זמרת יוצרת. הסינגל הראשון שלה מתוך אלבום הבכורה שוחרר בימים אלה אל תחנות הרדיו:

          למדתי אצל שירה פיתוח קול במשך 3 שנים. שירה מאוד מקצועית, בעלת נסיון וידע רב, ואל זה מתלווה אישיות נעימה ואיכפתית. יש לה יכולת ייחודית להבין את הצרכים האישיים של התלמיד ולהתאים אותם. בזכותה נפתחתי לסגנונות חדשים, והבנתי את תהליך ההתפתחות והחשיבות שלו. התרומה שלה לפיתוח הווקאלי שלי היא רבה מאוד. בזכות הכלים, הגישה המקצועית והמסירות שלה, היא הצליחה להביא אותי לאן שאני היום. ממליצה בחום!
          דף הבית        אודות        קצת עליי        קישורים מומלצים   המלצות         סרטונים         גלריית תמונות   צור קשר

          © כל הזכויות שמורות לשירה קרנר
          אתר החוגים והפנאי המוביל בישראל נבנה על ידי "חוגל" אתר החוגים