• דף הבית
  • אודות
   • קצת עליי
    • קישורים מומלצים
     • המלצות
      • סרטונים
       • גלרית תמונות
        • צור קשר
         • פייסבוק

          אודות

          שירה התחילה את דרכה המוזיקלית בהתמחות בשירת ג'אז ונפתחה לסגנונות שונים של שירה עממית במגוון שפות בינהם שנסונים בצרפתית, שירים ביידיש, בפורטוגזית, נפוליטנית ואנגלית.
          מבין המופעים בהם השתתפה ניתן למנות את הופעותיה עם הסינפונייטה הישראלית באר שבע במחווה למלחינים וזמרים ישראלים כגון: סשה ארגוב, דוד זהבי ושושנה דאמרי ועם התזמורת העממית של האקורדיוניסט הוירטואוז אמיל אייבנדר בה ביצעה שירים עממיים בספרדית, איטלקית וצרפתית. 
          שירה הופיעה כסולנית בתוכנית הטלויזיה: "אינטרמצו עם אריה ורדי" בשירי לדינו שעובדו על ידי המלחין עודד זהבי. השתתפה בפסטיבל: "צלילים במדבר", בפסטיבל "קולה של המלה", בפסטיבל "אבו-גוש", בתחרות "פסטילדינו" עם התזמורת הסימפונית ירושלים, בפסטיבל "מאסטרו", כשחקנית וזמרת במופע: "אומפלפגוס" שייצג את ישראל בפסטיבל הבינלאומי להצגות פרינג': "ITS” באמסטרדם, כשחקנית וזמרת באופרה לילדים "סיפורו של התו סול" מאת המלחין שאול בוסתן.
          בשנתיים האחרונות שרה כסולנית במספר הרכבים בינהם הרכב "השנסוניירים", הרכב אותו הקימה עם המוזיקאי חזי חאיט. ההרכב מבצע את מיטב השנסונים הצרפתיים בשפה הצרפתית בעיבודים חדשים לגיטרה, צ'לו, באס ואקורדיון והופיע בכל רחבי הארץ. 
          בהרכב הג'אז של החלילן מתן קליין, בו שרה כסולנית את שיריה של נעמי שמר בעיבודים של מוזיקת עולם בפסטיבל ישראל בירושלים, ב-"שבלול" ג'אז, במועדון "מיילסטון" בבינימינה ועוד. 
          ובהרכב המקורי שלה המבצע את שיריה המקוריים בעברית בסגנון רוק- ג'אז- אלטרנטיבי. ההרכב הופיע בסצנה המקומית בתל אביב ומחוצה לה במועדון "לבונטין 7", תיאטרון "תמונע", "הגדה השמאלית", "אוזןבר", "בלום בר", "צוזאמן", "עשן הזמן" בבאר שבע, מועדון הג'אז של מצפה רמון ובית אביחי בירושלים.
          אלבום הבכורה של שירה יראה אור בחודשים הקרובים. את העיבודים כתבה אורית גוראל וכמו כן הפיקה וניהלה אותו מוזיקלית.
          מעבר לעיסוקיה כמוזיקאית שירה קרנר כותבת שירה פואטית עכשווית. שלושה משיריה התפרסמו בתחילת 2011 בספר: "הקול החדש" בכתב העת של הליקון- העמותה לקידום השירה בישראל.


          דף הבית        אודות        קצת עליי        קישורים מומלצים   המלצות         סרטונים         גלריית תמונות   צור קשר

          © כל הזכויות שמורות לשירה קרנר
          אתר החוגים והפנאי המוביל בישראל נבנה על ידי "חוגל" אתר החוגים